
Sokkellist BerryAlloctil laminatgulv Ocean 8 V4 og Connect 8 V4
fra 129 kr
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende sokkellister i MDF til laminatgulv og vinylgulv.
OBS! Selges kun sammen med laminatgulv og vinylgulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60087006B |
| Materiale | MDF |
| Serie | Ocean 8 V4/Connect 8 V4 |
| Type | Sokkellist |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Design | Gyant Light, Gyant Natural, Texas Brown, Texas light Natural |
