
Sokkellist BerryAlloctil laminatgulv Trendline
129 kr

til laminatgulv Trendline
129 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende sokkellister i MDF til laminatgulv og vinylgulv.
OBS! Selges kun sammen med laminatgulv og vinylgulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 55015921 |
| Design | Corsica Eik |
| Materiale | MDF |
| Serie | Trendline 8xl/ trendline |
| Type | Sokkellist |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 60 mm |
| EAN-nr | 5414404213525 |
| Nobb | 55015921 |
