
Sokkellist BerryAlloctil LaminatgulvMajesty Natur
121 kr/stPris/pk 484
Prispresset
Design
Beskrivelse
Sokkellist som gir den perfekte avslutningen på laminatgulvet ditt. BerryAlloc har fargetilpassede gulvlister og T lister til nesten alle dekorer.
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 55015724 |
| Design | Majesty Natur |
| Imitasjon | Tre |
| Materiale | MDF |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Type | Sokkellist |
| EAN-nr | 5414404203816 |
| Nobb | 55015724 |
