
Sokkellist BerryAlloctil Ocean/Connect laminaltgulv
fra 129 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende sokkellister i MDF til laminatgulv og vinylgulv.
OBS! Selges kun sammen med laminatgulv og vinylgulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60087044B |
| Design | Retro Chic Blue Grey |
| Materiale | MDF |
| Serie | Ocean/Connect |
| Type | Sokkellist |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 60 mm |
