
Sokkellist BerryAllocVannbestandig til Zenn Vinylgulv
fra 209 kr
Prispresset
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende sokkellister i MDF til Zenn vinylgulv.
OBS! Selges kun sammen med vinylgulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60669769B |
| Materiale | MDF |
| Serie | Zenn |
| Type | Sokkellist |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Design | Zenn Bali, Zenn Cairo, Zenn Delhi, Zenn Faro, Zenn Fuji, Zenn Monsanto, Zenn Orlando, Zenn Oslo, Zenn Palermo, Zenn Porto, Zenn Rimini, Zenn Sorrento |
