
Design

til Laminatgulv
2400x58x12 - Country Oak Plank (03590) 109 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchet sokkellist til Pergo laminatgulv.
NB! Ikke alle bilder av sokkellister viser riktig farge da flere sokkellister deler samme bilde! Velg derfor riktig fargenavn på sokkellist som på gulv!
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 57277878 |
| Tykkelse | 12 mm |
| Design | Country Oak Plank (03590) |
| Bredde | 58 mm |
| Materiale | MDF |
| Imitasjon | Eik |
| Lengde | 2400 mm |
| Type | Sokkellist |
| EAN-nr | 5401013022662 |
| Nobb | 57277878 |