
Design

til Laminatgulv
2400x58x12 - Morning Oak 109 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchet sokkellist til Pergo laminatgulv.
Fargematchet sokkellist fra Pergo i dekoren Morning Oak. Overflaten er laget av slite- og ripebestandig laminat og kjernen er MDF.
NB! Ikke alle bilder av sokkellister viser riktig farge da flere sokkellister deler samme bilde! Velg derfor riktig fargenavn på sokkellist som på gulv!
NB! Ikke alle bilder av sokkellister viser riktig farge da flere sokkellister deler samme bilde! Velg derfor riktig fargenavn på sokkellist som på gulv!
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | PGSK03364 |
| Design | Morning Oak |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 58 mm |
| Overflate | Slite- og ripeforsterket |
| Imitasjon | Eik |
| Materiale | MDF |
| Lengde | 2400 mm |
| Type | Sokkellist |
| EAN-nr | 5400818315634 |
| Nobb | 55085940 |