
Design

til Laminatgulv
2400x58x12 - Pure oak 109 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchet sokkellist til Pergo laminatgulv.
Å velge en sokkellist som er fargematchet til gulvet, vil gi en helhetsfølelse og et inntrykk av at gulvet er større.
Kjernen består av MDF, og overflaten er slite- og ripebestandig finer. Alle sokkellister har freste spor på baksiden slik at du enkelt kan skjule kabler. Pergos fargekoordinerte sokkellister monteres enkelt og fleksibelt med skruer, lim, eller Pergo sitt snap-in-system (må bestilles separat, se artnr PGCLIPS15LM).
Kjernen består av MDF, og overflaten er slite- og ripebestandig finer. Alle sokkellister har freste spor på baksiden slik at du enkelt kan skjule kabler. Pergos fargekoordinerte sokkellister monteres enkelt og fleksibelt med skruer, lim, eller Pergo sitt snap-in-system (må bestilles separat, se artnr PGCLIPS15LM).
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | PGSK04763 |
| Design | Pure oak |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 58 mm |
| Overflate | Slite- og ripeforsterket |
| Imitasjon | Eik |
| Materiale | MDF |
| Lengde | 2400 mm |
| Produkttype | Sokkellist |
| EAN-nr | 5400818587284 |
| Nobb | 56382037 |