
Sokkellist Pergotil Laminatgulv2400x58x12 - Nordic White Ash
109 kr
Prispresset
Design

til Laminatgulv
2400x58x12 - Nordic White Ash 109 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchet sokkellist til Pergo laminatgulv.
Fargematchet sokkellist fra Pergo i dekoren Nordic White Ash. Overflaten er laget av slite- og ripebestandig laminat og kjernen er MDF.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | PGSK01822 |
| Design | Nordic White Ash |
| Imitasjon | Ask |
| Materiale | MDF |
| Overflate | Slite- og ripeforsterket |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 58 mm |
| Type | Sokkellist |
| Lengde | 2400 mm |
| EAN-nr | 5400818315856 |
| Nobb | 55086163 |
