
Sokkellist Pergotil VinylgulvSoft Grey Oak (40036)
159 kr
Prispresset
Design

til Vinylgulv
Soft Grey Oak (40036) 159 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Sokkellist Pergo til Vinylgulv.
Det finnes massevis av forskjellige gulvlister på dagens marked, men for å komplettere et Pergo-gulv, passer alltid gulvlistene og gulvsoklene fra Pergo best. Våre vinylgulv har mange forskjellige mønster, farger og former, og til gulvene har vi et passende sortiment av gulvlister som matcher. Du bør bruke en gulvlist for å skjule mellomrommet mellom vegg og gulv. Tenk på helheten i rommet når du velger en gulvlist fra sortimentet vårt. Forskjellige farger og modeller gir nemlig rommet en viss karakter. Overflaten er slite- og ripebestandig og kjernen er laget av MDF. 8
NB! Ikke alle bilder av sokkellister viser riktig farge da flere sokkellister deler samme bilde! Velg derfor riktig fargenavn på sokkellist som på gulv!
NB! Ikke alle bilder av sokkellister viser riktig farge da flere sokkellister deler samme bilde! Velg derfor riktig fargenavn på sokkellist som på gulv!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 57283686 |
| Design | Soft Grey Oak (40036) |
| Lengde | 2400 mm |
| Imitasjon | Eik |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 58 mm |
| Type | Sokkellist |
| Materiale | MDF |
| Overflate | Slite- og ripeforsterket |
| EAN-nr | 5401013042707 |
| Nobb | 57283686 |
