
T-List BerryAllocHøytrykkslaminat Grand Majestic
359 kr

Høytrykkslaminat Grand Majestic
359 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende T-Lister i MDF til høyttrykkslaminatgulv.
OBS! Selges kun sammen med gulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60684397 |
| Design | Light Brown |
| Materiale | MDF |
| Serie | Grand Majestic |
| Type | T-List |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Bredde | 44 mm |
| EAN-nr | 7052870183140 |
| Nobb | 60684397 |
