
T-List BerryAllocHøytrykkslaminat Original
fra 359 kr
Prispresset
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende T-Lister i MDF til høyttrykkslaminatgulv.
OBS! Selges kun sammen med gulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60672718B |
| Materiale | MDF |
| Serie | Original |
| Type | T-List |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Bredde | 44 mm |
| Design | Midland Oak, Normannia Oak, York Oak |
