
T-List BerryAllocParqwood
fra 359 kr
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende T-Lister i Eik til Parqwood
OBS! Selges kun sammen med gulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60742994B |
| Materiale | Tre |
| Serie | Parqwood |
| Type | T-List |
| Lengde | 1950 mm |
| Tykkelse | 12,5 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Design | Albatre, Ambre, Nature, Nude, Silk |
