
T-List BerryAllocSicily Eik 2,4m
409 kr

Sicily Eik 2,4m
409 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
T-list i MDF som skjuler ekpansjonsgap og gir en sømløs overgang mellom to laminatgulv. BerryAlloc har fargetilpassede gulvlister og T lister til nesten alle dekorer. Avslutning og nivålister finnes i aluminiums farge.
OBS! Selges kun sammen med laminatgulv fra BerryAlloc!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 55016386 |
| Design | Sicily Eik |
| Type | T-List |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Bredde | 44 mm |
| EAN-nr | 5414404212740 |
| Nobb | 55016386 |
