
T-List BerryAllocSmartline og Tredline laminatgulv
fra 359 kr
Prispresset
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende T-Lister i MDF til laminatgulv
OBS! Selges kun sammen med gulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 55016360B |
| Materiale | MDF |
| Serie | Smartline/Trendline |
| Type | T-List |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 8 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Design | Bristol Oak, Corsica Eik, Daisy Oak, Fiji Eik, Lotus Oak |
