
T-List BerryAlloctil Høytrykkslaminatgulv
fra 349 kr
Prispresset
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
T-list i MDF som skjuler ekpansjonsgap og gir en sømløs overgang mellom to laminatgulv. BerryAlloc har fargetilpassede gulvlister og T lister til nesten alle dekorer. Avslutning og nivålister finnes i aluminiums farge.
OBS! Selges kun sammen med laminatgulv fra BerryAlloc!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 57321066B |
| Materiale | MDF |
| Lengde | 2400 mm |
| Design | Alm Lys, Ask Hvit Oljet, Atlas, Balance, Balder Oak, Barrel Oak, Bianco Oak, Blackstone, Bliss, Bond Eik, Butterscotch Oak, Champs Elysees, Danish Pine, Dolomites, Doussie Oljet, Dune Oak, Eik Canyon Lys, Eik Canyon Mørk, Eik Lys, Eik Natur, Eik Smoked, Eldar Oak, Elegant Eik Natur, Embla Oak, Etna Brown, Etna Grey, Fifth Avenue, Flow, Forest Pine, Freya Oak, Golden Lane, Harmony, Havana Oak, Idunn Oak, Katla Arctic, Katla Natural, Kjerag, København Eik, La Rambla, Limestone Grey, Limestone Sand, Loki Oak, Lutet Furu, Madison Avenue, Magnificent Mile, Natur Eik, Natural, Natural Honey, Odin Oak, Oslo Eik, Panderosa Pine, Revive, Rodeo Drive, Saga Oak, Serene, Ventura Blvd, Via Giulia, Via Monte, Via Roma, Vibrance |
| Imitasjon | Betong, Eik, Tre |
| Type | T-list, T-List |
| Serie | Original/Grand Avenue/Grand Majestic |
| Tykkelse | 11, 11,1 mm |
| Bredde | 40, 44 mm |




























































