
T-List BerryAlloctil laminatgulv Trendline 8
fra 359 kr
Prispresset
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende sokkellister i MDF til laminatgulv
OBS! Selges kun sammen med gulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 55016356B |
| Materiale | MDF |
| Serie | Trendline 8 |
| Type | T-List |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 8 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Design | Magnolia Eik, Puccini Oak |
