
T-List BerryAlloctil Spirit Pro Click Comfort 55 Planks
fra 249 kr
Velg Design
Beskrivelse
T-list i MDF som skjuler ekpansjonsgap og gir en sømløs overgang mellom to vinylgulv. BerryAlloc har fargetilpassede gulvlister og T lister til nesten alle dekorer.
OBS! Selges kun sammen med vinylgulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 56106521B |
| Type | T-List |
| Lengde | 1000 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Design | Country Caramel, Country Dark, Country Honey, Elite Honey, Elite Natural |
| Materiale | MDF |
| Serie | Spirit |
| Tykkelse | 8, 11 mm |
