
T-List BerryAllocVannbestandig til Zenn Vinylgulv
fra 219 kr
Prispresset
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende T-Lister i MDF til Zenn vinylgulv.
OBS! Selges kun sammen med vinylgulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60672650B |
| Materiale | MDF |
| Serie | Zenn |
| Type | T-List |
| Tykkelse | 9,5 mm |
| Bredde | 36 mm |
| Design | Zenn Bali, Zenn Cairo, Zenn Delhi, Zenn Faro, Zenn Fuji, Zenn Monsanto, Zenn Orlando, Zenn Oslo, Zenn Palermo, Zenn Porto, Zenn Rimini, Zenn Sorrento |
| Lengde | 1150, 1180 mm |
