Beskrivelse
Boen tildekningspapp, beskyttelse etter legging
OBS! Selges kun sammen med Boen parkett!
OBS! Selges kun sammen med Boen parkett!
Kraftig kartong med vokset slitesterk overflate. 1,0 m x 50 m = 50 m2 pr. rull.
Egenskaper
| Varemerke | Boen |
|---|---|
| Art.Nr. | 48130906 |
| Produkttype | Underlag |
| Lengde | 50 m |
| Antall (m/frp) | 50 m/frp |
| Vekt | 20 kg |
| Bredde | 1 m |
| Antall (m2/pk) | 50 m²/frp |
| EAN-nr | 7350003901068 |
| Nobb | 48130906 |


