
Trappebase PergoParkettTrappebase til 13 mm
299 kr

Parkett
Trappebase til 13 mm 299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Incizo-underprofil i aluminium for trapper.
Brukes i kombinasjon med Incizo-profilen for bruk av Incizo i trapper eller på trinn.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 58037306 |
| Bredde | 70 mm |
| Lengde | 2150 mm |
| Produkttype | Tilbehør |
| Høyde | 18 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Farge | Nikkel |
| Profil | Trappebase til 13 mm |
| EAN-nr | 5401013162726 |
| Nobb | 58037306 |
