
Trappeneselist Pergotil Laminatgulv PGSTPSILVME250 Sølv
549 kr

til Laminatgulv PGSTPSILVME250 Sølv
549 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Trappeneseprofil sølv passer gulvtykkelser 7-15 mm
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 57277481 |
| Produkttype | Trappeneselist |
| Materiale | Aluminium |
| Tykkelse | 25 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Lengde | 2500 mm |
| EAN-nr | 5400818950507 |
| Nobb | 57277481 |
