
Underlag KährsTuplex LT
1 199 kr
Lengde
Beskrivelse
Underlag Kährs Tuplex er et meget bra underlag som demper trinn -, tromme- og luftbåren lyd og beskytter mot fukt. Kährs Tuplex fungerar bra over gulvvarme system. Finnes i to størrelser - 16,5 m2 og 33 m2.
Egenskaper
| Varemerke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 710132 |
| Produsentens Art.Nr. | 710132 |
| Lengde | 42 m |
| Antall | 16,5 m2/pk |
| Type | Underlag |
| Tykkelse | 1,1 mm |
| Bredde | 1100 mm |
| EAN-nr | 7393969114462 |
| Nobb | 56847045 |
