Beskrivelse
Underlaget for den som ønsker det beste. Spesielt utviklet for å redusere trommelyden til et minimum, og er svært formstabilt
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 50607533 |
| Produkttype | Underlag |
| Materiale | Mineralfylt Polyuretanfoam |
| Tykkelse | 2 mm |
| Bredde | 1000 mm |
| Lengde | 7000 mm |
| Areal | 7 m² |
| Høyde | 2 mm |
| EAN-nr | 5415125489923 |
| Nobb | 50607533 |



