Beskrivelse
Underlag for å beskytte gulvet mot fukt som stiger opp fra et mineral- eller betonggulv. 33.75m2/rull.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | NEUDLSCREEN34 |
| Produkttype | Underlag |
| Tykkelse | 0,2 mm |
| Bredde | 150 mm |
| Lengde | 1350 mm |
| Antall (m2/pk) | 33,75 m²/frp |
| EAN-nr | 5401013996437 |
| Nobb | 60690933 |


