
Laminatgulv BerryAllocCadenza ALLEGRO NATURAL 3
197 kr/m² 219 kr/m²Pris/pk 524,02
Spar 10 %
Kampanje
40h igjen!
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Cadenza er et godt valg for de som ser etter et flott gulv til en rimelig pris. Kolleksjonen har et bredt fargeutvalg med diskré trestrukturer som passer til enhver stil.
Alle dekorene leveres med en fuge på kort og langsiden som fremhever hvert gulvbord.
Alle dekorene leveres med en fuge på kort og langsiden som fremhever hvert gulvbord.
Cadenza er et godt valg for de som ser etter et flott gulvtil en rimelig pris. Kolleksjonen har et bredt fargeutvalg med diskré trestrukturer som passer til enhver stil.Alle dekorene leveres med en fuge på kort og langsiden som fremhever hvert gulvbord.
OBS! Mønstrene på bildet fraviker virkeligheten, men det gir et inntrykk av hvordan fargenyansene og mønstrene ser ut.
OBS! Husk å legge til ca 5 % svinn når du beregner forbruk av gulv.
OBS! Mønstrene på bildet fraviker virkeligheten, men det gir et inntrykk av hvordan fargenyansene og mønstrene ser ut.
OBS! Husk å legge til ca 5 % svinn når du beregner forbruk av gulv.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60637653 |
| Serie | Cadenza |
| Bredde | 214 mm |
| Lengde | 1383 mm |
| Tykkelse | 8 mm |
| Imitasjon | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | DuoLoc |
| Antall | 2,664 m2/pk |
| Antall | 9 stk/pakke |
| Farge | Tre/Natur |
| Nyanse | Medium/Halvmørk |
| Kant | Faset |
| Garanti | Livstid |
| Materiale | Direktelaminat |
| Overflate | Høyglans |
| Type | Laminatgulv |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| EAN-nr | 5414404289117 |
| Nobb | 60637653 |
