




Laminatgulv BerryAllocGrand Avenue Comfort Saga Oak
539 kr/m² 599 kr/m²Pris/pk 1 250,48
Spar 10 %
Kampanje
53h igjen!
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Den ekstreme styrken i Berry Allocs Grand Avenue-serie kan spores tilbake til dens 0,6 mm tykke overflate av høytrykkslaminat, som er tre ganger så tykk som tradisjonelle laminatgulv.
Dette betyr at alle Berry Allocs høytrykkslaminatgulv har en enestående slitestyrke, noe som gjør at de enkelt tåler hard bruk over lang tid. De er klassifisert som noen av de sterkeste laminatgulvene på markedet, og er derfor ideelle både i private hjem og offentlige miljøer.
OBS! Mønstrene på bildet fraviker virkeligheten, men det gir et inntrykk av hvordan fargenyansene og mønstrene ser ut.
OBS! Husk å legge til ca 5 % svinn når du beregner forbruk av gulv.
OBS! Mønstrene på bildet fraviker virkeligheten, men det gir et inntrykk av hvordan fargenyansene og mønstrene ser ut.
OBS! Husk å legge til ca 5 % svinn når du beregner forbruk av gulv.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 62002817 |
| Kant | Faset |
| Fuge | AluLoc Prime |
| Type | Høytrykkslaminat |
| Garanti | Livstid |
| Serie | Grand Avenue Comfort |
| Mønster | 1-Stav |
| Nyanse | Lys |
| Imitasjon | Eik |
| Lyddemping | Ja |
| Overflate | Trestruktur |
| Farge | Beige |
| Overflatebehandling | Matt |
| Tykkelse | 12,3 mm |
| Bredde | 241 mm |
| Antall | 2,323 m²/frp |
| Antall | 8 st/frp |
| Lengde | 2410 mm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| EAN-nr | 7052870180514 |
| Nobb | 60654384 |
