





Laminatgulv BerryAllocGrand Avenue Core Magnificent Mile
551 kr/m² 612 kr/m²Pris/pk 1 278,32
Spar 10 %
Kampanje
41h igjen!
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kundefavoritten BerryAlloc Grand Avenue er et høykvalitetsgulv som er svært slitesterk med noen av de lengste plankene tilgjengelig på markedet. Størrelsen, sammen med en fold down aluminiumslås, gjør gulvet svært enkelt og raskt å installere.
BerryAlloc Grand Avenue Core er et høyttrykksgulv med Aluloc Prime låsesystem uten integrert underlag.
Plankene kommer uten underlag. Plankene har en impregnert vannresistent HDF-kjerne som reduserer fuktgjennomtrengning. Gulvet innehar høyeste klassifisering (klasse 34) som gjør den meget godt egnet for offentlige områder, samt til alle rom i hjemlig miljø (foruten våtrom og rom med sluk).
OBS! Mønstrene på bildet fraviker virkeligheten, men det gir et inntrykk av hvordan fargenyansene og mønstrene ser ut.
OBS! Husk å legge til ca 5% svinn når du beregner forbruk av gulv.
Plankene kommer uten underlag. Plankene har en impregnert vannresistent HDF-kjerne som reduserer fuktgjennomtrengning. Gulvet innehar høyeste klassifisering (klasse 34) som gjør den meget godt egnet for offentlige områder, samt til alle rom i hjemlig miljø (foruten våtrom og rom med sluk).
OBS! Mønstrene på bildet fraviker virkeligheten, men det gir et inntrykk av hvordan fargenyansene og mønstrene ser ut.
OBS! Husk å legge til ca 5% svinn når du beregner forbruk av gulv.
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60654346 |
| Serie | Grand Avenue Core |
| Bredde | 241 mm |
| Lengde | 2410 mm |
| Tykkelse | 10,3 mm |
| Design | Magnificent Mile |
| Imitasjon | Ask |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | AluLoc Prime |
| Antall | 2,323 m2/pk |
| Antall | 4 stk/pakke |
| Klasse | 34 |
| Farge | Grå |
| Nyanse | Medium/Halvmørk |
| Kant | 4 sider |
| Garanti | Livstid |
| Materiale | Høytrykkslaminat |
| Lyddemping | Nei |
| Overflate | Matt |
| Type | Laminatgulv |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| EAN-nr | 7052870181207 |
| Nobb | 60654346 |
