



Laminatgulv BerryAllocGrand Avenue Rodeo Drive
567 kr/m²Pris/pk 1 315,44
Prispresset
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Rodeo Drive er en 1-stavs langplank. Tidløs og dempet rustikk eikedesign i en strukturert og matt utførelse.
Kundefavoritten BerryAlloc Grand Avenue er et høykvalitetsgulv som er svært slitesterk med noen av de lengste plankene tilgjengelig på markedet. Størrelsen, sammen med en fold down aluminiumslås, gjør gulvet svært enkelt og raskt å installere.
AluLoc Prime
AluLoc-systemet gjør det svært enkelt å montere BerryAllocs laminatgulv. Du trenger hverken hammer eller slagkloss, så det er ingen fare for at du skader gulvet.
Kundefavoritten BerryAlloc Grand Avenue er et høykvalitetsgulv som er svært slitesterk med noen av de lengste plankene tilgjengelig på markedet. Størrelsen, sammen med en fold down aluminiumslås, gjør gulvet svært enkelt og raskt å installere.
AluLoc Prime
AluLoc-systemet gjør det svært enkelt å montere BerryAllocs laminatgulv. Du trenger hverken hammer eller slagkloss, så det er ingen fare for at du skader gulvet.
Varemerke
Beskrivelse
Rodeo Drive er en 1-stavs langplank. Tidløs og dempet rustikk eikedesign i en strukturert og matt utførelse.
Kundefavoritten BerryAlloc Grand Avenue er et høykvalitetsgulv som er svært slitesterk med noen av de lengste plankene tilgjengelig på markedet. Størrelsen, sammen med en fold down aluminiumslås, gjør gulvet svært enkelt og raskt å installere.
AluLoc Prime
AluLoc-systemet gjør det svært enkelt å montere BerryAllocs laminatgulv. Du trenger hverken hammer eller slagkloss, så det er ingen fare for at du skader gulvet.
Kundefavoritten BerryAlloc Grand Avenue er et høykvalitetsgulv som er svært slitesterk med noen av de lengste plankene tilgjengelig på markedet. Størrelsen, sammen med en fold down aluminiumslås, gjør gulvet svært enkelt og raskt å installere.
AluLoc Prime
AluLoc-systemet gjør det svært enkelt å montere BerryAllocs laminatgulv. Du trenger hverken hammer eller slagkloss, så det er ingen fare for at du skader gulvet.
BerryAlloc Grand Avenue Prime Rodeo Drive er et høyttrykksgulv med Aluloc Prime låsesystem og integrert underlag.
Plankene kommer med SilentSystem, et integrert rom- og trinnlydsdempende underlag, som gir en rask alt-i-ett installasjon. Plankene har en impregnert vannresistent HDF-kjerne som reduserer fuktgjennomtrengning.
OBS! Mønstrene på bildet fraviker virkeligheten, men det gir et inntrykk av hvordan fargenyansene og mønstrene ser ut.
OBS! Husk å legge til ca 5% svinn når du beregner forbruk av gulv.
Plankene kommer med SilentSystem, et integrert rom- og trinnlydsdempende underlag, som gir en rask alt-i-ett installasjon. Plankene har en impregnert vannresistent HDF-kjerne som reduserer fuktgjennomtrengning.
OBS! Mønstrene på bildet fraviker virkeligheten, men det gir et inntrykk av hvordan fargenyansene og mønstrene ser ut.
OBS! Husk å legge til ca 5% svinn når du beregner forbruk av gulv.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60114008 |
| Serie | Grand Avenue |
| Bredde | 241 mm |
| Lengde | 2410 mm |
| Tykkelse | 12,3 mm |
| Imitasjon | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | AluLoc Prime |
| Antibakteriell | Ja |
| Antistatisk | Ja |
| Antall | 2,323 m2/pk |
| Antall | 4 stk/pakke |
| Overflatebehandling | Matt |
| Farge | Brun |
| Nyanse | Medium/Halvmørk |
| Kant | Faset |
| Garanti | Livstid |
| Lyddemping | Ja |
| Overflate | Trestruktur |
| Type | Laminatgulv |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| EAN-nr | 7052870178283 |
| Nobb | 60114008 |