



Laminatgulv BerryAllocOriginal Comfort Kjerag
462 kr/m² 513 kr/m²Pris/pk 882,42
Spar 10 %
Kampanje
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

BerryAlloc Original er en kolleksjon med et revolusjonerende design. Original er et gulv av høy kvalitet og som er svært slitesterk og meget god egnet for områder med hard bruk. Alle Original-gulv er utstyrt med BerryAlloc sitt patenterte låsesystem i aluminium som gjør dem enkle å legge, underlaget Silent System som gjør dem stille å gå på, impregnerte kanter og Aqua Resist-kjerne som gir optimal fuktbeskyttelse. Gulvets høytrykkslaminerte overflate er ekstremt slitesterk og beholder kvaliteten år etter år. Gulvet innehar høyeste klassifisering (Klasse 34) som gjør den at den passer for alle rom i huset(foruten våtrom og rom med sluk) og er meget godt egnet for offentlige områder.
Varemerke
Beskrivelse
BerryAlloc Original er en kolleksjon med et revolusjonerende design. Original er et gulv av høy kvalitet og som er svært slitesterk og meget god egnet for områder med hard bruk. Alle Original-gulv er utstyrt med BerryAlloc sitt patenterte låsesystem i aluminium som gjør dem enkle å legge, underlaget Silent System som gjør dem stille å gå på, impregnerte kanter og Aqua Resist-kjerne som gir optimal fuktbeskyttelse. Gulvets høytrykkslaminerte overflate er ekstremt slitesterk og beholder kvaliteten år etter år. Gulvet innehar høyeste klassifisering (Klasse 34) som gjør den at den passer for alle rom i huset(foruten våtrom og rom med sluk) og er meget godt egnet for offentlige områder.
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 62002854 |
| Serie | Original Comfort |
| Bredde | 198 mm |
| Lengde | 1207 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Imitasjon | Skifer |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | High tech loc |
| Antall (m2/pk) | 1,92 m²/frp |
| Antall (stk/pakke) | 8 st/frp |
| Produkttype | Laminatgulv |
| Garanti | Livstid |
| Nyanse | Lys |
| Overflatebehandling | Matt |
| Lyddemping | Ja |
| Farge | Grå |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| EAN-nr | 7052870181160 |
| Nobb | 60654360 |