





Laminatgulv Nordic FloorLiving White Oak 1-stav
179 kr/m² 199 kr/m²Pris/pk 481,51
Spar 10 %
Kampanje
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Nordic Floor Living White Oak er et laminatplankgulv med elegant design og ekstra brede planker. Gulvet er slitesterkt og har et naturlig utseende og struktur som gir en følelse av ekte tre. Fasingen hele veien rundt fremhever den naturlige planken. Med G5 klikksystem er gulvet enkelt og raskt å legge.
Varemerke
Beskrivelse
Nordic Floor Living White Oak er et laminatplankgulv med elegant design og ekstra brede planker. Gulvet er slitesterkt og har et naturlig utseende og struktur som gir en følelse av ekte tre. Fasingen hele veien rundt fremhever den naturlige planken. Med G5 klikksystem er gulvet enkelt og raskt å legge.
MERK! Bildene gjør ikke mønstrene full rettferdighet, men gir en ide om hvordan de virkelige fargenyansene og mønstrene ser ut.
MERK! Husk å legge til ca 5% ekstra i svinn når du beregner forbruket av gulv.
MERK! Husk å legge til ca 5% ekstra i svinn når du beregner forbruket av gulv.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Nordic Floor |
|---|---|
| Art.Nr. | 490955 |
| Bredde | 244 mm |
| Lengde | 1380 mm |
| Tykkelse | 8 mm |
| Imitasjon | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | Klick |
| Antall | 2,694 m²/pk |
| Antall | 8 stk/pk |
| Type | Laminatgulv |
| Overflate | Matt |
| Farge | Tre/Natur |
| Nyanse | Lyst |
| Materiale | HDF |
| Garanti | 25 år |
| Tåler Gulvvarme | Ja |