







Laminatgulv PergoKungshamn Smoked Amber Oak
409 kr/m²Pris/pk 490,80
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Kungshamn Smoked Amber Oak er et laminatgulv i fiskebensmønster med et harmonisk eikedesign i varme, jordnære mørkebrune toner, som skaper en varm og beroligende atmosfære. Gulvet har en detaljert struktur og en matt, taktil overflate som er inspirert av skandinavisk design. Det moderne fiskebensmønsteret i litt større format gir en moderne følelse av luksus og eleganse til hjemmet ditt.
Varemerke
Beskrivelse
Kungshamn Smoked Amber Oak er et laminatgulv i fiskebensmønster med et harmonisk eikedesign i varme, jordnære mørkebrune toner, som skaper en varm og beroligende atmosfære. Gulvet har en detaljert struktur og en matt, taktil overflate som er inspirert av skandinavisk design. Det moderne fiskebensmønsteret i litt større format gir en moderne følelse av luksus og eleganse til hjemmet ditt.
Kungshamn er et Sensation-gulv, noe som betyr at det har ekstra autentisk struktur og en sofistikert matt overflate. Det patenterte beskyttelseslaget TitanX gir gulvet høy motstandskraft mot riper og slitasje, og takket være AquaSafe-teknologien er gulvet vanntett og bekymringsfritt.Kungshamn er raskt og enkelt å installere med det patenterte klikksystemet Unizip og krever kun én type planke ved legging.
Produktinfo
Klasse 32 - Egner seg for generell bruk i hjemmet
Kan brukes med gulvvarme
Vannbestandig
EU Ecolabel (Blomsten)
Nordic Swan Ecolabel
Livstidsgaranti i boligmiljø
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv. Prisen ovenfor er vist i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker gjøres når du legger varen i handlekurven.
Produktinfo
Klasse 32 - Egner seg for generell bruk i hjemmet
Kan brukes med gulvvarme
Vannbestandig
EU Ecolabel (Blomsten)
Nordic Swan Ecolabel
Livstidsgaranti i boligmiljø
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv. Prisen ovenfor er vist i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker gjøres når du legger varen i handlekurven.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | L0372-08251 |
| Serie | Kungshamn |
| Bredde | 131 mm |
| Lengde | 655 mm |
| Tykkelse | 8 mm |
| Design | Smoked Amber Oak |
| Imitasjon | Eik |
| Mønster | Fiskeben |
| Fuge | PerfectFold 3.0 |
| Antall | 1,201 m2/pk |
| Antall | 14 stk/pakke |
| Klasse | 32 |
| Farge | Brun |
| Nyanse | Mørk |
| Kant | Faset |
| Garanti | Livstid |
| Materiale | Laminat |
| Overflate | Matt |
| Type | Laminatgulv |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| EAN-nr | 5401014958342 |
| Nobb | 60797922 |