
Rampelist BerryAllocMatt Sølv
999 kr
Prispresset
Dette produktet kan ikke tilbys separat og kan kun kjøpes sammen med andre produkter.
Beskrivelse
Aluminiumlister til laminatgulv og Click Vinyl.
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 45617876 |
| Bredde | 62 mm |
| Lengde | 3150 mm |
| Tykkelse | 12 mm |
| Design | Aluminium |
| Materiale | Aluminum |
| Type | Rampelist |
| EAN-nr | 7052870124907 |
| Nobb | 45617876 |
