
Parkettgulv TarkettShade Eik Nutmeg 1-Stav
899 kr/m² 999 kr/m²Pris/pk 2 049,72
Spar 10 %
Kampanje
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere!- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Trendy, funksjonelle og lakkerte tregulv i Shade-kolleksjonen kommer i mange fargenyanser og toner. Alle fargestillinger på gulvet er nøye valgt for å matche skandinaviske interiørtrender og stiler. Uansett om du foretrekker varme eller kalde nyanser, finnes det noe for deg.
Spesifikasjoner
- Overflatebehandlet med Proteco Natura
- Kan slipes
- Kan legges på gulvvarme
- Legges med klikksystemet 2-lock
- Total tykkelse: 13 mm
- Tykkelse slitesjikt: 2,5 mm
Merk at fargegjengivelsen av bilder kan variere avhengig av skjerminnstillingen.
OBS! Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
*På Tarkett sine produkter så kan vi dessverre ikke tilby produktprøver.
- Overflatebehandlet med Proteco Natura
- Kan slipes
- Kan legges på gulvvarme
- Legges med klikksystemet 2-lock
- Total tykkelse: 13 mm
- Tykkelse slitesjikt: 2,5 mm
Merk at fargegjengivelsen av bilder kan variere avhengig av skjerminnstillingen.
OBS! Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
*På Tarkett sine produkter så kan vi dessverre ikke tilby produktprøver.
Egenskaper
| Varemerke | Tarkett |
|---|---|
| Art.Nr. | 490582 |
| Bredde | 190 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Tykkelse | 13 mm |
| Overflatebehandling | Proteco Natura |
| Treslag | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | 2-lock |
| Antall | 2,28 m²/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Antall | 6 stk/pk |
| Serie | Shade |
| Slitelag | 2,5 mm |
| Farge | Tre/Natur |
| Produsentens Art.Nr. | 7879032 |
| Type | Parkettgulv |
| EAN-nr | 7392662073366 |
