




Parkett BoenEik Andante 1-Stav2200x181x13,2 - Mattlakk
1 889 kr/m²2 099 kr/m²Pris/pk 6 025,91
Spar 10 %
Kampanje
29h igjen!
Serie
Ytefiner
Overflatebehandling
Type Behandling
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Parkett Boen Andante Eik 1-Stav.
Eik Hvit Andante 181 mm plank er tidløst, klassisk, elegant og med sin rolige sortering passer den inn i de fleste interiør. Den hvitpigmenterte overflaten demper treets naturlige farge og skaper en jordnær skandinavisk stemning. Overflaten ser naturlig matt ut, samtidig som den er svært motstandsdyktig mot flekker, søl og UV-lys. Plankene på 181 mm understreker perspektivet i rommet og fremhever den naturlige trefølelsen. Parketten er behandlet med Live Pure som er en innovativ overflateteknologi som gir BOEN-gulvene en ubehandlet og ultramatt finish. Børstingen fremhever trestrukturen og gjør gulvet godt og behagelig å gå på. Den mykeste delen av treverket blir børstet bort, gulvet er dermed mer motstandsdyktig mot hakk og riper. Rask legging med 5G Click. Velegnet for gulvvarme.
Merk at fargegjengivelsen av bilder kan variere avhengig av skjerminnstillingen.
OBS! Husk å legge til ca 3 - 4 % svinn når du beregner forbruk gulv.
Merk at fargegjengivelsen av bilder kan variere avhengig av skjerminnstillingen.
OBS! Husk å legge til ca 3 - 4 % svinn når du beregner forbruk gulv.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Boen |
|---|---|
| Art.Nr. | 60090682 |
| Serie | Plank 181 mm |
| Ytefiner | 2-sidig fas |
| Treslag | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Overflatebehandling | Mattlakk |
| Sortering | Andante |
| Lengde | 2200 mm |
| Bredde | 181 mm |
| Tykkelse | 13,2 mm |
| Slitelag | 2,7 mm |
| Kolleksjon | Plank |
| Antall | 3,19 m²/frp |
| Antall | 8 st/frp |
| Fuge | 5 G Klikkfuge |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Utseende | Eik |
| Type | Parkettgulv |
| Type Behandling | Live Pure Lakk |
| Vekt | 23 kg |
| EAN-nr | 7035580224709 |
| Nobb | 60090682 |
