






Parkett BoenEik Andante Hvit 1-Stav2200x181x13,2 - Olje Hvitpigmentert
1 619 kr/m²1 799 kr/m²Pris/pk 5 164,61
Spar 10 %
Kampanje
10h igjen!
Serie
Ytefiner
Overflatebehandling
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Parkett Boen Andante Hvit Eik 1-Stav.
Eik Andante 181mm plank hvit olje har en behagelig matt og lys fargetone som skaper en jordnær og typisk skandinavisk stemning. Gulvet er behandlet med naturolje som fremhever den naturlige overflaten og trestrukturen og gjør gulvet godt og behagelig å gå på. Oljen inneholder bare naturlige ingredienser som oljer fra solsikke, tistel og soyabønne og naturlig voks (karnauba og candelilla) og gir svært god beskyttelse mot væsker, samt forbedret UV-stabilitet. For å forbedre slitestyrken anbefaler vi ett strøk med Boen Natural Oil før gulvet tas i bruk, deretter Boen Freshen Up for vedlikehold av mer trafikkerte områder. Husk matchende gulvlister for å skape helhet og et eksklusivt utseende.
Limfritt, rask og sikker legging med 5G Click system. Velegnet for gulvvarme og nordisk klima.
Merk at fargegjengivelsen av bilder kan variere avhengig av skjerminnstillingen.
OBS! Husk å legge til ca 3 - 4 % svinn når du beregner forbruk gulv.
Limfritt, rask og sikker legging med 5G Click system. Velegnet for gulvvarme og nordisk klima.
Merk at fargegjengivelsen av bilder kan variere avhengig av skjerminnstillingen.
OBS! Husk å legge til ca 3 - 4 % svinn når du beregner forbruk gulv.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Boen |
|---|---|
| Art.Nr. | 60090497 |
| Serie | Plank 181 mm |
| Ytefiner | 2-sidig fas, Hvitpigmentert |
| Treslag | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Overflatebehandling | Olje |
| Sortering | Andante |
| Lengde | 2200 mm |
| Bredde | 181 mm |
| Tykkelse | 13,2 mm |
| Slitelag | 2,7 mm |
| Kolleksjon | Plank |
| Antall | 3,19 m²/frp |
| Antall | 8 st/frp |
| Fuge | 5 G Klikkfuge |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Utseende | Eik |
| Type | Parkettgulv |
| Type Behandling | Live Natural Olje |
| Vekt | 23 kg |
| EAN-nr | 7035580224990 |
| Nobb | 60090497 |
