





Parkett BoenEik Andante Live Pure Børstet 1-Stav2200x209x14 - Mattlakkert
1 889 kr/m²2 099 kr/m²Pris/pk 5 213,64
Spar 10 %
Kampanje
Serie
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Parkett Boen Eik Andante Live Pure Børstet 1-Stav.
1-stavs parkett Eik Andante børstet har en rolig sortering med noe fargespill og innslag av kvist. Eik Andante er tidløst, klassisk, elegant og med sin rolig sortering passer inn i de fleste interiør.
Plankene i den uvanlige bredden på hele 209 mm gir et eksklusivt utseende. Fas på langsidene fremhever plankepreget ytterligere.
Live Pure er en innovativ ny overflateteknologi som gir Boen-gulvene et ubehandlet og ultramatt finish. Et eikegulv som er behandlet med Live Pure formidler et inntrykk av nyhogget treverk i sitt naturlige miljø. Overflaten ser naturlig lys ut, og bevarer treets personlighet – samtidig som overflaten er svært motstandsdyktig mot flekker og søl. Børstingen fremhever trestrukturen og gjør gulvet godt og behagelig å gå på.
Legges limfritt med 5G Click system som gir rask og sikker legging og reduserer tidsforbruket.
Gulvet er klart til bruk og kan benyttes umiddelbart etter legging.
Alle Boen parkettgulv unntatt bøk og lønn er velegnet til å legges over gulvvarme.
Plankene i den uvanlige bredden på hele 209 mm gir et eksklusivt utseende. Fas på langsidene fremhever plankepreget ytterligere.
Live Pure er en innovativ ny overflateteknologi som gir Boen-gulvene et ubehandlet og ultramatt finish. Et eikegulv som er behandlet med Live Pure formidler et inntrykk av nyhogget treverk i sitt naturlige miljø. Overflaten ser naturlig lys ut, og bevarer treets personlighet – samtidig som overflaten er svært motstandsdyktig mot flekker og søl. Børstingen fremhever trestrukturen og gjør gulvet godt og behagelig å gå på.
Legges limfritt med 5G Click system som gir rask og sikker legging og reduserer tidsforbruket.
Gulvet er klart til bruk og kan benyttes umiddelbart etter legging.
Alle Boen parkettgulv unntatt bøk og lønn er velegnet til å legges over gulvvarme.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Boen |
|---|---|
| Art.Nr. | 49254126 |
| Bredde | 209 mm |
| Lengde | 2200 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
| Ytefiner | 2-sidig fas, Børstet |
| Sortering | Andante |
| Overflatebehandling | Mattlakk |
| Kolleksjon | Castle Plank |
| Treslag | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | 5 G Klikkfuge |
| Antall (m2/pk) | 2,76 m²/frp |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Antall (stk/pakke) | 6 st/frp |
| Serie | Castle plank 209 mm |
| Slitelag | 3,5 mm |
| Vekt | 22 kg |
| Produkttype | Parkettgulv |
| Utseende | Eik |
| Type Behandling | Live Pure Lakk |
| EAN-nr | 7035580173977 |
| Nobb | 49254126 |
