







Parkett BoenEik Andante Live Pure Børstet Hvit 1-Stav2200x209x14 - Mattlakkert
2 099 kr/m²Pris/pk 5 793,24
Bredde
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Parkett Boen Eik Andante Live Pure Børstet Hvit 1-Stav.
Eik Andante hvitpigmentert, børstet 1-stav Live Pure lakk. Eik i en rolig sortering med noe innslag av kvist. Den hvitpigmenterte overflaten demper treets naturlige farge og skaper en jordnær skandinavisk stemning.
Børstingen fremhever trestrukturen og gjør gulvet godt og behagelig å gå på.
Plankene i den klassiske bredden på 138 mm gir et stilrent, elegant og klassisk utseende. Fas på langsiden fremhever plankepreget ytterligere.
Live Pure er en innovativ ny overflateteknologi som gir Boen-gulvene et ubehandlet og ultramatt finish. Et eikegulv som er behandlet med Live Pure formidler et inntrykk av nyhogget treverk i sitt naturlige miljø. Overflaten ser naturlig ut, og bevarer treets personlighet – samtidig som overflaten er svært motstandsdyktig mot flekker og søl. Børstingen fremhever trestrukturen og gjør gulvet godt og behagelig å gå på.
Limfritt, rask og sikker legging med 5G Click system. Velegnet for gulvvarme og nordisk klima.
Børstingen fremhever trestrukturen og gjør gulvet godt og behagelig å gå på.
Plankene i den klassiske bredden på 138 mm gir et stilrent, elegant og klassisk utseende. Fas på langsiden fremhever plankepreget ytterligere.
Live Pure er en innovativ ny overflateteknologi som gir Boen-gulvene et ubehandlet og ultramatt finish. Et eikegulv som er behandlet med Live Pure formidler et inntrykk av nyhogget treverk i sitt naturlige miljø. Overflaten ser naturlig ut, og bevarer treets personlighet – samtidig som overflaten er svært motstandsdyktig mot flekker og søl. Børstingen fremhever trestrukturen og gjør gulvet godt og behagelig å gå på.
Limfritt, rask og sikker legging med 5G Click system. Velegnet for gulvvarme og nordisk klima.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Boen |
|---|---|
| Art.Nr. | 49254145 |
| Bredde | 209 mm |
| Lengde | 2200 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
| Ytefiner | 2-sidig fas, Børstet, Hvitpigmentert |
| Sortering | Andante |
| Overflatebehandling | Mattlakk |
| Kolleksjon | Plank |
| Treslag | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | 5 G Klikkfuge |
| Antall | 2,76 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Antall | 6 stk/pakke |
| Serie | Castle plank 209 mm |
| Slitelag | 3,5 mm |
| Vekt | 22 kg |
| Utseende | Eik |
| Type Behandling | Live Pure Lakk |
| Type | Parkettgulv |
| EAN-nr | 7035580174073 |
| Nobb | 49254145 |
