





Parkett BoenEik Animoso Hvit 1-Stav2200x209x14 - Mattlakkert
1 439 kr/m²1 599 kr/m²Pris/pk 3 971,64
Spar 10 %
Kampanje
Serie
Ytefiner
Overflatebehandling
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Parkett Boen Animoso Hvit Eik 1-Stav.
1-stavs parkett i en livlig sortering med fargespill og innslag av kvist/yteved. Hvitpigment gir parketten en behagelig lys fargetone som skaper en jordnær og typisk skandinavisk stemning.
Plankene i den uvanlige bredden på hele 209 mm gir et eksklusivt utseende. Fas på langsidene fremhever plankepreget ytterligere. Lange og brede gulvbord understreker perspektivet i rommet og fremhever den naturlige trefølelsen.
Den matt lakkerte overflaten har det naturlige og varme utseende av oljet gulv, kombinert med lakkens slitestyrke.
Legges limfritt med 5G Click system som gir rask og sikker legging og reduserer tidsforbruket.
Gulvet er klart til bruk og kan benyttes umiddelbart etter legging. Alle Boen parkettgulv unntatt bøk og lønn er velegnet til å legges over gulvvarme.
Plankene i den uvanlige bredden på hele 209 mm gir et eksklusivt utseende. Fas på langsidene fremhever plankepreget ytterligere. Lange og brede gulvbord understreker perspektivet i rommet og fremhever den naturlige trefølelsen.
Den matt lakkerte overflaten har det naturlige og varme utseende av oljet gulv, kombinert med lakkens slitestyrke.
Legges limfritt med 5G Click system som gir rask og sikker legging og reduserer tidsforbruket.
Gulvet er klart til bruk og kan benyttes umiddelbart etter legging. Alle Boen parkettgulv unntatt bøk og lønn er velegnet til å legges over gulvvarme.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Boen |
|---|---|
| Art.Nr. | 46376706 |
| Bredde | 209 mm |
| Lengde | 2200 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
| Ytefiner | 2-sidig fas, Hvitpigmentert |
| Sortering | Animoso |
| Overflatebehandling | Mattlakk |
| Kolleksjon | Castle Plank |
| Treslag | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | 5 G Klikkfuge |
| Antall | 2,76 m²/frp |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Antall | 6 st/frp |
| Serie | Castle plank 209 mm |
| Slitelag | 3,5 mm |
| Vekt | 22 kg |
| Type Behandling | Live Matt Lakk |
| Type | Parkettgulv |
| Utseende | Eik |
| EAN-nr | 7035580075820 |
| Nobb | 46376706 |
