



Parkett BoenEik Freshwhite Plank 1-Stav
1 439 kr/m²1 599 kr/m²Pris/pk 4 590,41
Spar 10 %
Kampanje
53h igjen!
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

1-stavs i 181 mm bredde. Et gulv i en frisk, lys tone, som minner om det myke lyset i nord. Gir rommet et avslappet, skandinavisk uttrykk – koselig, behagelig, lett og lyst.
Plankene i bredde 181 mm er en nyere bredde i planke format.
Live Matt Plus lakk er en anelse mattere enn BOEN Live Matt lakk, det gir et naturlig utseende som tilbyr en herlig grad av eleganse.
Husk matchende gulvlister for å skape helhet og et eksklusivt utseende.
Limfritt, rask og sikker legging med 5G Click system.
Velegnet for gulvvarme og nordisk klima.
Varemerke
Beskrivelse
1-stavs i 181 mm bredde. Et gulv i en frisk, lys tone, som minner om det myke lyset i nord. Gir rommet et avslappet, skandinavisk uttrykk – koselig, behagelig, lett og lyst.
Plankene i bredde 181 mm er en nyere bredde i planke format.
Live Matt Plus lakk er en anelse mattere enn BOEN Live Matt lakk, det gir et naturlig utseende som tilbyr en herlig grad av eleganse.
Husk matchende gulvlister for å skape helhet og et eksklusivt utseende.
Limfritt, rask og sikker legging med 5G Click system.
Velegnet for gulvvarme og nordisk klima.
Beskrivelse
- Ekte tre, plank 181mm og fas øker romfølelsen
- Frisk, lys tone som understreker nordisk stil
- Live Matt Plus lakk, slitesterk, matt lakk
- Godt egnet for gulvvame og norsk klima
- Limfritt, rask legging med 5G Click system
- Svanemerket
Merk at fargegjengivelsen av bilder kan variere avhengig av skjerminnstillingen.
OBS! Husk å legge til ca 3 - 4 % svinn når du beregner forbruk gulv.
- Ekte tre, plank 181mm og fas øker romfølelsen
- Frisk, lys tone som understreker nordisk stil
- Live Matt Plus lakk, slitesterk, matt lakk
- Godt egnet for gulvvame og norsk klima
- Limfritt, rask legging med 5G Click system
- Svanemerket
Merk at fargegjengivelsen av bilder kan variere avhengig av skjerminnstillingen.
OBS! Husk å legge til ca 3 - 4 % svinn når du beregner forbruk gulv.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Boen |
|---|---|
| Art.Nr. | 60137599 |
| Serie | Plank 181 mm |
| Ytefiner | Børstet |
| Treslag | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Overflatebehandling | Mattlakk |
| Sortering | Freshwhite |
| Lengde | 2200 mm |
| Bredde | 181 mm |
| Tykkelse | 13,2 mm |
| Slitelag | 2,7 mm |
| Antall | 3,19 m²/frp |
| Antall | 8 st/frp |
| Fuge | 5 G Klikkfuge |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Type | Parkettgulv |
| Farge | Hvit |
| Type Behandling | Live Matt Plus Lakk |
| Vekt | 23 kg |
| EAN-nr | 7035580225577 |
| Nobb | 60137599 |