






Parkett BoenEik Vivo 1-Stav2200x138x14 - Mattlakkert
1 124 kr/m²1 249 kr/m²Pris/pk 3 416,96
Spar 10 %
Kampanje
Bredde
Ytefiner
Overflatebehandling
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Parkett Boen Vivo Eik 1-Stav.
1-stavs parkett i Eik Vivo har et tøff fargespill og store sparklede kvist.
Plankene i den klassiske bredden på 138 mm gir et stilrent, elegant og klassisk utseende. Fas på langsidene fremhever plankepreget ytterligere.
Den matt lakkerte overflaten har det naturlige og varme utseende av oljet gulv, kombinert med lakkens slitestyrke.
Legges limfritt med 5G Click system som gir rask og sikker legging og reduserer tidsforbruket.
Gulvet er klart til bruk og kan benyttes umiddelbart etter legging. Alle Boen parkettgulv unntatt bøk og lønn er velegnet til å legges over gulvvarme.
Plankene i den klassiske bredden på 138 mm gir et stilrent, elegant og klassisk utseende. Fas på langsidene fremhever plankepreget ytterligere.
Den matt lakkerte overflaten har det naturlige og varme utseende av oljet gulv, kombinert med lakkens slitestyrke.
Legges limfritt med 5G Click system som gir rask og sikker legging og reduserer tidsforbruket.
Gulvet er klart til bruk og kan benyttes umiddelbart etter legging. Alle Boen parkettgulv unntatt bøk og lønn er velegnet til å legges over gulvvarme.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Boen |
|---|---|
| Art.Nr. | 43656158 |
| Bredde | 138 mm |
| Lengde | 2200 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
| Ytefiner | 2-sidig fas |
| Sortering | Vivo |
| Overflatebehandling | Mattlakk |
| Kolleksjon | Plank |
| Treslag | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | 5 G Klikkfuge |
| Antall | 3,04 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Antall | 10 stk/pakke |
| Serie | Plank 138 mm |
| Slitelag | 3,5 mm |
| Vekt | 24 kg |
| Type Behandling | Live Matt Lakk |
| Utseende | Eik |
| Type | Parkettgulv |
| EAN-nr | 7035580047186 |
| Nobb | 43656158 |
