






Parkett KährsTorum Eik 1-Stav Mikrofaset Hvit MattLengde: 2000
1 699 kr/m²1 999 kr/m²Pris/pk 3 805,76
Spar 15 %
Kampanje
tom 31/5
Lengde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kährs parkett Eik Torum 1-stav plank, mikrofaset, hvit matt.
Ekte tre i imponerende plankemønster, hvor hver planke består av kun ett stykke.
Livfull, naturlig sortering med kvist og utbedrede kvister. Mikrofasede kanter, hvit matt lakk.
Gir det eksklusive utrykket til rommet!
Enkel, rask legging, egnet i kombinasjon med gulvvarme og tørt norsk klima.
Livfull, naturlig sortering med kvist og utbedrede kvister. Mikrofasede kanter, hvit matt lakk.
Gir det eksklusive utrykket til rommet!
Enkel, rask legging, egnet i kombinasjon med gulvvarme og tørt norsk klima.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 53530275 |
| Bredde | 187 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Tykkelse | 15 mm |
| Sortering | Lively |
| Overflatebehandling | Mattlakk |
| Kolleksjon | Basic |
| Treslag | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | Woodloc 5S |
| Antall | 2,24 m²/frp |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Serie | Kährs Original |
| Slitelag | 3,5 mm |
| Type | Parkettgulv |
| EAN-nr | 7393969044677 |
| Nobb | 53530275 |
