




Parkett PergoFalster Natural Oak
839 kr/m²Pris/pk 1 325,62
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Med sin smale plankestørrelse og fasede kanter på langsidene gir Falster et moderne og luftig preg i små og mellomstore rom. I større rom gir det et mer levende uttrykk.
Falster er et Stayclean+-gulv, noe som betyr at parkettens overflate holder seg vanntett i opptil 72 timer. Denne unike beskyttelsen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, noe som bevarer det lyse utseendet og gjør gulvet lett å rengjøre.
Falster er et Stayclean+-gulv, noe som betyr at parkettens overflate holder seg vanntett i opptil 72 timer. Denne unike beskyttelsen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, noe som bevarer det lyse utseendet og gjør gulvet lett å rengjøre.
Varemerke
Beskrivelse
Med sin smale plankestørrelse og fasede kanter på langsidene gir Falster et moderne og luftig preg i små og mellomstore rom. I større rom gir det et mer levende uttrykk.
Falster er et Stayclean+-gulv, noe som betyr at parkettens overflate holder seg vanntett i opptil 72 timer. Denne unike beskyttelsen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, noe som bevarer det lyse utseendet og gjør gulvet lett å rengjøre.
Falster er et Stayclean+-gulv, noe som betyr at parkettens overflate holder seg vanntett i opptil 72 timer. Denne unike beskyttelsen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, noe som bevarer det lyse utseendet og gjør gulvet lett å rengjøre.
Falster Natural Oak er et klassisk eikeparkettgulv med en naturlig eiketone. Gulvet har store, markerte kvister skaper en levende variasjon i både farge og struktur. Natural Oak har en matt finish og en lett børstet overflate som gir et sofistikert uttrykk.
Falster har smale planker og fasede kanter langs langsiden, noe som gir et moderne og luftig preg i små og mellomstore rom. I større rom gir det et mer levende inntrykk.
Falster har Stayclean+-beskyttelse som holder overflaten på parkettgulvet vanntett i opptil 72 timer. Denne unike funksjonen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, slik at gulvet holder seg pent og er lett å rengjøre.
Falster installeres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 12-15 % svinn når du beregner forbruk gulv. Prisen ovenfor er vist i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker gjøres når du legger varen i handlekurven..
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem
Falster har smale planker og fasede kanter langs langsiden, noe som gir et moderne og luftig preg i små og mellomstore rom. I større rom gir det et mer levende inntrykk.
Falster har Stayclean+-beskyttelse som holder overflaten på parkettgulvet vanntett i opptil 72 timer. Denne unike funksjonen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, slik at gulvet holder seg pent og er lett å rengjøre.
Falster installeres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 12-15 % svinn når du beregner forbruk gulv. Prisen ovenfor er vist i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker gjøres når du legger varen i handlekurven..
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | W1214-04003-3 |
| Bredde | 145 mm |
| Lengde | 1820 mm |
| Tykkelse | 130 mm |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Mønster | 1-stav |
| Antall | 1,583 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Serie | Falster |
| Slitelag | 2,5 mm |
| Klasse | 1 |
| Design | Natural oak |
| Kant | Faset |
| Garanti | Livstid |
| Materiale | Tre |
| Overflate | Matt |
| Type | Parkettgulv |
| EAN-nr | 5401014879685 |
| Nobb | 60775841 |