







Parkett PergoFalster Northern Light oak
839 kr/m²Pris/pk 1 325,62
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Med sin smale plankestørrelse og fasede kanter på langsidene gir Falster et moderne og luftig preg i små og mellomstore rom. I større rom gir det et mer levende uttrykk.
Falster er et Stayclean+-gulv, noe som betyr at parkettens overflate holder seg vanntett i opptil 72 timer. Denne unike beskyttelsen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, noe som bevarer det lyse utseendet og gjør gulvet lett å rengjøre.
Falster er et Stayclean+-gulv, noe som betyr at parkettens overflate holder seg vanntett i opptil 72 timer. Denne unike beskyttelsen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, noe som bevarer det lyse utseendet og gjør gulvet lett å rengjøre.
Varemerke
Beskrivelse
Med sin smale plankestørrelse og fasede kanter på langsidene gir Falster et moderne og luftig preg i små og mellomstore rom. I større rom gir det et mer levende uttrykk.
Falster er et Stayclean+-gulv, noe som betyr at parkettens overflate holder seg vanntett i opptil 72 timer. Denne unike beskyttelsen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, noe som bevarer det lyse utseendet og gjør gulvet lett å rengjøre.
Falster er et Stayclean+-gulv, noe som betyr at parkettens overflate holder seg vanntett i opptil 72 timer. Denne unike beskyttelsen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, noe som bevarer det lyse utseendet og gjør gulvet lett å rengjøre.
Falster Northern Light Oak er et klassisk eikeparkettgulv med en melkehvit fargetone. Gulvet har lett markerte kvister og en trestruktur som gir liv og karakter. Northern Light Oak har en matt og lett børstet overflate som gir et sofistikert uttrykk.Falster har smale planker og fasede kanter langs langsiden, noe som gir et moderne og luftig preg i små og mellomstore rom. I større rom gir det et mer levende inntrykk. Falster har Stayclean+-beskyttelse som holder overflaten på parkettgulvet vanntett i opptil 72 timer. Denne unike funksjonen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, slik at gulvet holder seg pent og er lett å rengjøre.Falster installeres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | W1214-03860-3 |
| Bredde | 145 mm |
| Lengde | 1820 mm |
| Tykkelse | 130 mm |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Mønster | 1-stav |
| Antall | 1,583 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Serie | Falster |
| Slitelag | 2,5 mm |
| Klasse | 1 |
| Design | North Ligthern oak |
| Kant | Faset |
| Garanti | Livstid |
| Materiale | Tre |
| Overflate | Matt |
| Type | Parkettgulv |
| EAN-nr | 5401014879678 |
| Nobb | 60775840 |