



Parkett PergoLofoten Camel Brown Oak
879 kr/m²Pris/pk 1 819,53
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lofoten-serien fra Pergo har lange og brede planker og 7 lag med lakk av høy kvalitet, som gir en ekstra matt eller matt finish. Legging av gulvet gjøres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold™3.0. Gulvet har et slipesjikt på 2,5 mm og kan slipes opptil 2 ganger.
Lofoten Camel Brown Oak er et rikt, varmt eikeparkettgulv i en dyp gyllenbrun tone med en naturlig røkt finish. Gulvet har mellomstore, markerte kvister og en trestruktur som gir et levende uttrykk. Camel Brown Oak har en ekstra matt finish og en kraftig børstet overflate for et ubehandlet treutseende.
Lofoten skaper en luksuriøs følelse i ethvert rom med sine små, fine planker. Med fasning kun på langsidene gir Lofoten rommet ditt en følelse av uendelighet.
Lofoten har Stayclean+-beskyttelse som holder overflaten på tregulvet vanntett i opptil 72 timer. Denne unike funksjonen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, slik at gulvet holder seg pent og er lett å rengjøre.
Lofoten installeres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 12-15 % svinn når du beregner forbruk gulv. Prisen ovenfor er vist i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker gjøres når du legger varen i handlekurven..
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem
Lofoten skaper en luksuriøs følelse i ethvert rom med sine små, fine planker. Med fasning kun på langsidene gir Lofoten rommet ditt en følelse av uendelighet.
Lofoten har Stayclean+-beskyttelse som holder overflaten på tregulvet vanntett i opptil 72 timer. Denne unike funksjonen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, slik at gulvet holder seg pent og er lett å rengjøre.
Lofoten installeres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 12-15 % svinn når du beregner forbruk gulv. Prisen ovenfor er vist i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker gjøres når du legger varen i handlekurven..
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | W1216-07444-3 |
| Bredde | 190 mm |
| Lengde | 1820 mm |
| Tykkelse | 130 mm |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Mønster | 1-stav |
| Antall | 2,075 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Serie | Lofoten |
| Slitelag | 2,5 mm |
| Klasse | 1 |
| Design | Camel Brown oak |
| Kant | Faset |
| Garanti | Livstid |
| Overflate | Børstet |
| Type | Parkettgulv |
| EAN-nr | 5401014879623 |
| Nobb | 60775837 |
