







Parkett PergoLofoten Northern Light Oak
879 kr/m²Pris/pk 1 819,53
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lofoten-serien fra Pergo har lange og brede planker og 7 lag med lakk av høy kvalitet, som gir en ekstra matt eller matt finish. Legging av gulvet gjøres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold™3.0. Gulvet har et slipesjikt på 2,5 mm og kan slipes opptil 2 ganger.
Lofoten Northern Light Oak er et elegant og moderne eikeparkettgulv i en melkefarget tone. Mellomstore kvister og trestrukturen gir en organisk eleganse. Northern Light Oak har en ekstra matt finish og en lett børstet overflate for et ubehandlet og sofistikert utseende.
Lofoten skaper en luksuriøs følelse i ethvert rom med sine små, fine planker. Med fasning kun på langsidene gir Lofoten rommet ditt en følelse av uendelighet.
Lofoten har Stayclean+-beskyttelse som holder overflaten på tregulvet vanntett i opptil 72 timer. Denne unike funksjonen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, slik at gulvet holder seg pent og er lett å rengjøre.
Lofoten installeres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 12-15 % svinn når du beregner forbruk gulv. Prisen ovenfor er vist i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker gjøres når du legger varen i handlekurven..
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem
Lofoten skaper en luksuriøs følelse i ethvert rom med sine små, fine planker. Med fasning kun på langsidene gir Lofoten rommet ditt en følelse av uendelighet.
Lofoten har Stayclean+-beskyttelse som holder overflaten på tregulvet vanntett i opptil 72 timer. Denne unike funksjonen forhindrer også at smuss setter seg fast i skjøtene og trestrukturen, slik at gulvet holder seg pent og er lett å rengjøre.
Lofoten installeres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 12-15 % svinn når du beregner forbruk gulv. Prisen ovenfor er vist i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker gjøres når du legger varen i handlekurven..
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | W1216-03860-3 |
| Bredde | 190 mm |
| Lengde | 1820 mm |
| Tykkelse | 130 mm |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Mønster | 1-stav |
| Antall | 2,075 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Serie | Lofoten |
| Slitelag | 2,5 mm |
| Klasse | 1 |
| Design | Northern Light oak |
| Kant | Faset |
| Garanti | Livstid |
| Overflate | Børstet |
| Type | Parkettgulv |
| EAN-nr | 5401014879661 |
| Nobb | 60775834 |
