



Parkett PergoSvalbard Frost Oak
1 304 kr/m²1 449 kr/m²Pris/pk 2 529,76
Spar 10 %
Kampanje
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Svalbard-serien fra Pergo har lange og brede bord og fås i alt fra svært rustikke design til moderat rustikke design. Dette er et gulv med en finish i høy kvalitet, og det gir varme og karakter til rommet. Slitesjiktet består av et helt tresjikt som fremhever den naturlige skjønnheten i materialet. Faser rundt alle de fire kantene markerer den imponerende lengden og bredden av bordet. Legging av gulvet gjøres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold™3.0. Gulvet har et 3,2 mm slitesjikt, og kan slipes opptil 3 ganger.
Varemerke
Beskrivelse
Svalbard-serien fra Pergo har lange og brede bord og fås i alt fra svært rustikke design til moderat rustikke design. Dette er et gulv med en finish i høy kvalitet, og det gir varme og karakter til rommet. Slitesjiktet består av et helt tresjikt som fremhever den naturlige skjønnheten i materialet. Faser rundt alle de fire kantene markerer den imponerende lengden og bredden av bordet. Legging av gulvet gjøres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold™3.0. Gulvet har et 3,2 mm slitesjikt, og kan slipes opptil 3 ganger.
Dette lyse eikegulvet har fas på alle fire sider, små kvister, naturlig fargevariasjon og ekstra matt lakk for et utseende av ubehandlet treverk. Nye StayClean+ gir gulvet ditt en unik beskyttelse mot væsker i opptil 72 timer og gjør gulvet ekstra motstandsdyktig mot væsker og søl, og hindrer smuss i å komme inn i skjøtene og treteksturen.
Svalbard-serien fra Pergo har lange og brede bord og fås i alt fra svært rustikke design til moderat rustikke design. Dette er et gulv med en finish i høy kvalitet, og det gir varme og karakter til rommet. Slitesjiktet består av et helt tresjikt som fremhever den naturlige skjønnheten i materialet. Faser rundt alle de fire kantene markerer den imponerende lengden og bredden av bordet. Legging av gulvet gjøres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold™3.0. StayClean+ er en ny, revolusjonerende og avansert beskyttelse som holder Pergo parkett problemfri og vannbestandig og hindrer smuss i å komme inn i skjøtene og treteksturen – selv om det ligger vann på overflaten i opptil 72 timer. Alle Pergo parkettgulv er merket med det nordiske miljømerket Svanen.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv. Prisen ovenfor er vist i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker gjøres når du legger varen i handlekurven..
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem
Svalbard-serien fra Pergo har lange og brede bord og fås i alt fra svært rustikke design til moderat rustikke design. Dette er et gulv med en finish i høy kvalitet, og det gir varme og karakter til rommet. Slitesjiktet består av et helt tresjikt som fremhever den naturlige skjønnheten i materialet. Faser rundt alle de fire kantene markerer den imponerende lengden og bredden av bordet. Legging av gulvet gjøres raskt og enkelt med klikksystemet PerfectFold™3.0. StayClean+ er en ny, revolusjonerende og avansert beskyttelse som holder Pergo parkett problemfri og vannbestandig og hindrer smuss i å komme inn i skjøtene og treteksturen – selv om det ligger vann på overflaten i opptil 72 timer. Alle Pergo parkettgulv er merket med det nordiske miljømerket Svanen.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv. Prisen ovenfor er vist i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker gjøres når du legger varen i handlekurven..
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 521702 |
| Bredde | 220 mm |
| Lengde | 2200 mm |
| Tykkelse | 13 mm |
| Overflatebehandling | Extra Mattlack |
| Treslag | Ek |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | PerfectFold 3.0 |
| Antall (m2/pk) | 1,936 m²/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Antall (stk/pakke) | 4 stk/pk |
| Serie | Svalbard |
| Slitelag | 2,5 mm |
| Produkttype | Parkettgolv |
| Farge | Trä/natur |
| Overflate | Stay Clean Technology |
| Garanti | Livstid |
| Produsentens Art.Nr. | W1248-05122-3 |
| Kant | Fasad |
| Montering | Klick |
| Design | Frost Oak |
| Materiale | Parkett |
| EAN-nr | 5401013657970 |
| Nobb | 60045818 |