


Parkettgulv MeisterPD 400 Kalket Off-White Eik Livlig 1-Stav Ultramatt Lakk
1 049 kr/m²Pris/pk 1 657,42
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Limed Off-White Oak 9014 er et eikeparkettgulv fra Meister med en ultramatt lakkbehandling. Hver planke har en børstet overflate og en dypere fasong langs langsidene, mens kortsidene har en mikrofasong.
Dette lyse parkettgulvet kan enten legges flytende eller limes. Det er motstandsdyktig mot vann i fire timer.
Egenskaper
| Varemerke | Meister |
|---|---|
| Art.Nr. | 505937 |
| Bredde | 180 mm |
| Lengde | 2200 mm |
| Tykkelse | 13 mm |
| Sortering | Lively |
| Overflatebehandling | Ultramatt Lack |
| Treslag | Ek |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | MasterclicPlus |
| Antall (m2/pk) | 1,584 m²/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Antall (stk/pakke) | 4 stk/pk |
| Serie | PD 400 |
| Slitelag | 2,5 mm |
| Produkttype | Parkettgolv |
| Farge | Vit |
| Nyanse | Ljust |
| Overflate | Borstad |
| Produsentens Art.Nr. | 500006-2200180-09014 |
| EAN-nr | 4064611123059 |
