






Parkettgulv RappgoFuru 14x180x2200mm Hvitvoks
799 kr/m²Pris/pk 1 901,62
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En ekte furugulvparkett har en naturlig skogspreg som få andre treslag kan formidle. Rappgos gulvbord bevarer denne naturlige karakteren, samtidig som de kan tilby pigmenterte overflatebehandlinger etter egne ønsker. Furugulvene består utelukkende av svensk trevirke og er deres eneste produkt som er helt produsert i Sverige av svenske råvarer.
Varemerke
Beskrivelse
En ekte furugulvparkett har en naturlig skogspreg som få andre treslag kan formidle. Rappgos gulvbord bevarer denne naturlige karakteren, samtidig som de kan tilby pigmenterte overflatebehandlinger etter egne ønsker. Furugulvene består utelukkende av svensk trevirke og er deres eneste produkt som er helt produsert i Sverige av svenske råvarer.
Egenskaper
| Varemerke | Rappgo |
|---|---|
| Art.Nr. | FU1418022PARVITVAX |
| Bredde | 180 mm |
| Lengde | 2200 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
| Overflatebehandling | Ultramatt Lakk |
| Treslag | Furu |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | RappLoc |
| Antall (m2/pk) | 2,376 m²/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Antall (stk/pakke) | 6 stk/pk |
| Slitelag | 4,5 mm |
| Tykkelse | 14 cm |
| Produkttype | Parkettgulv |
| EAN-nr | 7350175010001 |