
Velg Materiale
Dette produktet kan ikke tilbys separat og kan kun kjøpes sammen med andre produkter.
Beskrivelse
Avslutningslist i massiv lakkert eller mattlakkert eik. Avslutningslist benyttes der gulvet går mot dørterskel eller andre avslutninger der ekspansjonsrom er påkrevet.
OBS! Selges KUN sammen med gulv fra Kährs.
OBS! Selges KUN sammen med gulv fra Kährs.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Kährs |
|---|---|
| Bredde | 38 mm |
| Lengde | 2400 mm |
| Treslag | Eik |
| Størrelse | BxH 38x13, BxH 38x22 mm |
| Farge | Eik |
| Fungere til | Lack, Mattlack |
| Høyde | 22 mm |
| Materiale | Eik, Eik Matt |
| Listetype | Avslutningslist |
| Produkttype | Massiv Avslutningslist |
